22,93 €
Hay existencias
| Peso | 0,442 kg |
|---|---|
| Brand | RadialSeal™ |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 120.8 mm |
| Inner Diameter | 80.6 mm |
| Length | 293.6 mm |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | CATERPILLAR 6I2500 |
| Type | Safety |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CATERPILLAR | 6I2500 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| CATERPILLAR | 6I2500 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| CATERPILLAR | 77339 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL |