20,40 €
Hay existencias
| Peso | 0,279 kg |
|---|---|
| Brand | RadialSeal™ |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 88 mm |
| Inner Diameter | 74.1 mm |
| Length | 305.3 mm |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | CATERPILLAR 1805475 |
| Type | Safety |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CATERPILLAR | 1805475 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| CATERPILLAR | 1805475 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL |