36,17 €
Hay existencias
| Peso | 0,88 kg |
|---|---|
| Media Type | Safety |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 134.6 mm |
| Inner Diameter | 94 mm |
| Length | 462.6 mm |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Family | FRG |
| Type | Safety |
| Style | Radialseal |
| Media Type | Safety |
| Flow Direction | Standard |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| JOHN DEERE | AT178517 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| JOHN DEERE | AT178517 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| CUMMINS | P533781 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| CUMMINS | P533781 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| KOMATSU | 5036782 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |||
| DOOSAN | 47400039 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| KOMATSU | 6001854120 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| KOMATSU | 6001854120 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| IVECO | 87564846 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| DOOSAN | 47400039 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| IVECO | 87564846 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| IVECO | LQ11P00023S002 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| IVECO | LQ11P00023S002 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| CUMMINS | HY11N627030AS | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| CUMMINS | HY11N627030AS | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| 249988A1 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | ||
| 249988A1 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | ||
| CUMMINS | 11N627030 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| CUMMINS | 11N627030 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| CUMMINS | 40C1032 | AIR FILTER, SAFETY | |
| CUMMINS | 40C1032 | AIR FILTER, SAFETY |