30,67 €
Hay existencias
| Peso | 0,8142 kg |
|---|---|
| Media Type | Safety |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 150.9 mm |
| Inner Diameter | 109.6 mm |
| Length | 376.9 mm |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | JOHN DEERE RE51630 |
| Type | Safety |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Safety |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| JOHN DEERE | RE51630 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| JOHN DEERE | RE51630 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| ISUZU | P538456 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| ISUZU | P538456 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL |