
27,47 €
Hay existencias
| Peso | 0,6 kg |
|---|---|
| Media Type | Safety |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 134.6 mm |
| Inner Diameter | 113.7 mm |
| Length | 393.7 mm |
| Efficiency | 99.90 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Safety |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Safety |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| MITSUBISHI | ME291563 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL | |
| MITSUBISHI FUSO | ME291563 | AIR FILTER, SAFETY RADIALSEAL |