7.998,59 €
Hay existencias
| Peso | 190,055 kg |
|---|---|
| Brand | Donaclone™ |
| Atributos | |
|---|---|
| Width | 1092.2 mm |
| Depth | 400 mm |
| Outlet Diameter | 254 mm |
| Body Diameter Maximum | 499.6 mm |
| Body Length | 665 mm |
| Overall Length | 736.7 mm |
| Rated Flow LR | 101.9 m³/min |
| Rated Flow HR | 115.5 m³/min |
| Restriction LR | 14.91 mbar |
| Restriction HR | 19.91 mbar |
| Style | Vertical |
| Family | SSG |
| Brand | Donaclone™ |
| Price Type | H* |