
5.605,60 €
Hay existencias
| Peso | 134,7168 kg |
|---|---|
| Brand | Donaclone™ |
| Atributos | |
|---|---|
| Width | 533 mm |
| Depth | 400 mm |
| Outlet Diameter | 254 mm |
| Body Diameter Maximum | 494.8 mm |
| Body Length | 636 mm |
| Overall Length | 865.9 mm |
| Rated Flow LR | 73.6 m³/min |
| Rated Flow HR | 127.4 m³/min |
| Restriction LR | 8.73 mbar |
| Restriction HR | 29.22 mbar |
| Style | Vertical |
| Family | SSG |
| Brand | Donaclone™ |
| Price Type | H* |