9.395,85 €
Hay existencias
| Peso | 215,0026 kg |
|---|---|
| Brand | Donaclone™ |
| Atributos | |
|---|---|
| Width | 1092 mm |
| Depth | 597 mm |
| Outlet Diameter | 254 mm |
| Body Diameter Maximum | 500 mm |
| Body Length | 798 mm |
| Rated Flow LR | 118.9 m³/min |
| Rated Flow HR | 135.8 m³/min |
| Restriction LR | 14.91 mbar |
| Restriction HR | 19.91 mbar |
| Style | Vertical |
| Family | SSG |
| Brand | Donaclone™ |
| Price Type | H |