1.879,59 €
Hay existencias
| Peso | 45,3592 kg |
|---|---|
| Brand | Donaclone™ |
| Inlet Diameter | 152 MM |
| Outlet Diameter | 203.2 MM |
| Body Diameter Maximum | 406 MM |
| Atributos | |
|---|---|
| Width | 457 mm |
| Inlet Diameter | 152 mm |
| Outlet Diameter | 203.2 mm |
| Body Diameter Maximum | 406 mm |
| Body Length | 609.7 mm |
| Overall Length | 750.824 mm |
| Rated Flow LR | 40 m³/min |
| Rated Flow MR | 37 m³/min |
| Rated Flow HR | 41.5 m³/min |
| Restriction LR | 14.91 mbar |
| Restriction MR | 19.91 mbar |
| Restriction HR | 24.91 mbar |
| Style | Tubular |
| Family | STG |
| Brand | Donaclone™ |
| Price Type | H |