364,88 €
Hay existencias
| Peso | 10,7501 kg |
|---|---|
| Brand | Cycloflow™ |
| Atributos | |
|---|---|
| Inlet Diameter | 152.4 mm |
| Outlet Diameter | 128.1 mm |
| Body Diameter Maximum | 330.8 mm |
| Body Length | 523.4 mm |
| Overall Length | 601.4 mm |
| Rated Flow LR | 13.9 m³/min |
| Rated Flow MR | 16 m³/min |
| Rated Flow HR | 17.8 m³/min |
| Restriction LR | 14.91 mbar |
| Restriction MR | 19.91 mbar |
| Restriction HR | 24.91 mbar |
| Family | XRB |
| Brand | Cycloflow™ |
| Price Type | H |