160,16 €
Hay existencias
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 148 mm |
| Length | 384.8 mm |
| Overall Length | 412.6 mm |
| Efficiency 99% | 5 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 19438 |
| Emulsified H2O Efficiency | 92 Percent |
| Flow Direction | Standard |
| Type | Water Separator |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Meltblown |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| 69001 | FUEL FILTER, CARTRIDGE | ||
| CUMMINS | 4328043 | FUEL FILTER, CARTRIDGE |