15,44 €
Hay existencias
| Peso | 0,2404 kg |
|---|---|
| Primary Application | RACOR 2040N10 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 111 mm |
| Inner Diameter | 21 mm |
| Length | 120 mm |
| Efficiency 95% | 10 micron |
| Type | Water Separator |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Primary Application | RACOR 2040N10 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| 65322 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR CARTRIDGE | ||
| CATERPILLAR | 0007962141 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR CARTRIDGE | |
| CATERPILLAR | 0007962141 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 0000687120 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 0000687120 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 7962141 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR CARTRIDGE | |
| CATERPILLAR | 7962141 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR CARTRIDGE | |
| VOLVO | 3838852 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 206616 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 206616 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR CARTRIDGE | |
| VOLVO | 3825027 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR CARTRIDGE | |
| VOLVO | 3838852 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR CARTRIDGE | |
| VOLVO | 3825027 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR CARTRIDGE | |
| VOLVO | 24360739 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR CARTRIDGE | |
| VOLVO PENTA | 24360739 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR CARTRIDGE |