5,63 €
Hay existencias
| Peso | 0,29 kg |
|---|---|
| Primary Application | KUBOTA 7000043081 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 78.3 mm |
| Thread Size | M20 x 1.5 |
| Length | 85 mm |
| Gasket OD | 71.2 mm |
| Gasket ID | 62.2 mm |
| Efficiency 99% | 17 micron |
| Efficiency Test Std | SAE J1985 |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Primary Application | KUBOTA 7000043081 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| KUBOTA | 1522143080 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| 1522143080 | FUEL FILTER, SPIN-ON | ||
| KUBOTA | 7000043081 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| 7000043081 | FUEL FILTER, SPIN-ON | ||
| KUBOTA | 1522143170 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| YANMAR | 12947055701 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| KUBOTA | 218420073 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| KUBOTA | FUEL FILTER, SPIN-ON | ||
| KUBOTA | 1522143170 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| INGERSOLL RAND | 22226369 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| HINO | FUEL FILTER, SPIN-ON | ||
| 22283360 | FUEL FILTER, SPIN-ON | ||
| CH16885 | FUEL FILTER, SPIN-ON | ||
| CH16885 | FUEL FILTER, SPIN-ON | ||
| YANMAR | 11980255801 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| YANMAR | 9978051 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| YANMAR | 9978051 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| YANMAR | 11980255801 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| HINO | P550127 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| FORD | 42341 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| HINO | 234011133 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| KUBOTA | 7000011081 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| ME016823 | FUEL FILTER, SPIN-ON | ||
| 1959599C2 | FUEL FILTER, SPIN-ON | ||
| 1959638C1 | FUEL FILTER, SPIN-ON | ||
| 1522143081 | FUEL FILTER, SPIN-ON | ||
| 1522143081 | FUEL FILTER, SPIN-ON | ||
| 218420073 | FUEL FILTER, SPIN-ON | ||
| FORD | 42341 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| SIMPSON | 3282454M91 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| SIMPSON | 3282454M91 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| YANMAR | 60027937 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| YANMAR | 60273108 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| YANMAR | 60273108 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| YANMAR | 2330489101 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| KUBOTA | 800158559 | FUEL FILTER, SPIN-ON |
| Cookie | Duración | Descripción |
|---|---|---|
| _ga | 2 years | The _ga cookie, installed by Google Analytics, calculates visitor, session and campaign data and also keeps track of site usage for the site's analytics report. The cookie stores information anonymously and assigns a randomly generated number to recognize unique visitors. |
| _gat_gtag_UA_185656296_1 | 1 minute | Set by Google to distinguish users. |
| _gid | 1 day | Installed by Google Analytics, _gid cookie stores information on how visitors use a website, while also creating an analytics report of the website's performance. Some of the data that are collected include the number of visitors, their source, and the pages they visit anonymously. |
| Cookie | Duración | Descripción |
|---|---|---|
| electro_wc_recently_viewed | session | No description available. |