9,81 €
Hay existencias
| Peso | 0,3856 kg |
|---|---|
| Primary Application | KOMATSU 6003118220 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 76.8 mm |
| Thread Size | 3/4-16 UN |
| Length | 145 mm |
| Gasket OD | 70.2 mm |
| Gasket ID | 60.5 mm |
| Efficiency 99% | 17 micron |
| Efficiency Test Std | SAE J1985 |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Primary Application | KOMATSU 6003118220 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| KOMATSU | 6002118221 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| KOMATSU | 6136716120 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| KOMATSU | 6136716120 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| KOMATSU | 6003118220 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| KOMATSU | 6003118220 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| KOMATSU | 6003118221 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| CUMMINS | FUEL FILTER, SPIN-ON | ||
| KOMATSU | 6003118222 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| KOMATSU | 6003118222 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| KOMATSU | 6003118230 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| KOMATSU | 6003118221 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| KOMATSU | P550410 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| FUEL FILTER, SPIN-ON |