16,98 €
Hay existencias
| Peso | 0,7144 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 93.8 mm |
| Thread Size | 7/8-14 UN |
| Length | 220.7 mm |
| Gasket OD | 72.1 mm |
| Gasket ID | 62.5 mm |
| Efficiency 99% | 20 micron |
| Efficiency Test Std | SAE J1985 |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Type | Secondary |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| ALLIS-CHALMERS | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | ||
| INTERNATIONAL | 359251C1 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |
| FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |||
| CASE/CASE IH | 674293C1 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |
| CASE/CASE IH | 674293C1 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |
| CASE/CASE IH | 16742933C1 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |
| CASE/CASE IH | 359251C1 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |
| 359251C91 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | ||
| ISUZU | 113855 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |
| MERCEDES-BENZ | 113855 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |
| ISUZU | 115705 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY | |
| 115705 | FUEL FILTER, SPIN-ON SECONDARY |