20,88 €
Hay existencias
| Peso | 0,6781 kg |
|---|---|
| Primary Application | CUMMINS FS1242 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 94 mm |
| Thread Size | 1-14 UN |
| Length | 156 mm |
| Gasket OD | 71 mm |
| Gasket ID | 62.5 mm |
| Bowl Thread | 1 1/4-10 UN |
| Efficiency 98% | 15 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 4402/11171 |
| Flow Direction | Outside-In |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose, Meltblown |
| Price Type | F |
| Primary Application | CUMMINS FS1242 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| NEW HOLLAND | 87413717 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| NEW HOLLAND | 87413717 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| KOMATSU | 6003193610 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| KOMATSU | 6003193610 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| MITSUBISHI | 11NA71040 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| IVECO | 87410186 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| IVECO | 87410186 | FUEL FILTER, SPIN-ON | |
| MITSUBISHI | 11NA71040 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| KOMATSU | 6003113620 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| YANMAR | 53C0104 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| YANMAR | 53C0104 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| KOMATSU | 6003113620 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| MITSUBISHI | VA32G6200100 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| CUMMINS | BF0X9155AA | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| CUMMINS | BF0X9155AA | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| MERCEDES-BENZ | P551864 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| ISUZU | VA32G6200100 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| ISUZU | VA32G46200100 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| LIEBHERR | 7381816 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| LIEBHERR | 7381816 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| CUMMINS | 800104277 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| KOMATSU | 6003193620 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON | |
| KOMATSU | 6003113602 | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON |