24,55 €
Hay existencias
| Peso | 0,6328 kg |
|---|---|
| Notes | Not for Marine Applications |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 93 mm |
| Thread Size | 1-14 UN |
| Length | 219.3 mm |
| Gasket OD | 72 mm |
| Gasket ID | 62 mm |
| Efficiency 99% | 4 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 19438 |
| Emulsified H2O Efficiency | 95 Percent |
| Type | Water Separator |
| Style | Spin-On |
| Brand | Twist&Drain™ |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Primary Application | ALLIANCE PARTS ABPN12232FRT03 |
| Notes | Not for Marine Applications |