20,30 €
Hay existencias
| Peso | 0,5987 kg |
|---|---|
| Primary Application | RACOR S3201 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 93 mm |
| Thread Size | 1-14 UN |
| Length | 219.3 mm |
| Gasket OD | 72 mm |
| Gasket ID | 62 mm |
| Efficiency 99% | 10 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 16889 |
| Emulsified H2O Efficiency | 95.00 Percent |
| Type | Water Separator |
| Style | Spin-On |
| Brand | Twist&Drain™ |
| Media Type | Composite |
| Price Type | F |
| Primary Application | RACOR S3201 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CUMMINS | 2R0127177D | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON TWIST&DRAIN | |
| CUMMINS | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON TWIST&DRAIN | ||
| CUMMINS | 2R0127177D | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON TWIST&DRAIN | |
| MWM | FUEL FILTER, WATER SEPARATOR SPIN-ON TWIST&DRAIN |