
78,79 €
Hay existencias
| Peso | 2,3814 kg |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 196 mm |
| Inner Diameter | 22 mm |
| Length | 383 mm |
| Efficiency 50% | 5 micron |
| Efficiency Test Std | MODIFIED SAE J806 |
| Media Type | Cellulose |
| Style | Cartridge |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| ALLIS-CHALMERS | 74059343 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| WISCONSIN | 74059343 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| CUMMINS | 104926 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| CUMMINS | LUBE FILTER, CARTRIDGE | ||
| CUMMINS | LUBE FILTER, CARTRIDGE | ||
| CUMMINS | 104926 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| 256838 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | ||
| CUMMINS | 256838 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| DETROIT DIESEL | 5576148 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| DETROIT DIESEL | 5576148 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| CUMMINS | 47059263 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| CUMMINS | 101855 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| CUMMINS | 6631545050 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| CUMMINS | 6631545050 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| 81055040048 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | ||
| P550751 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | ||
| 81055040048 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | ||
| CUMMINS | 9022896 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| CUMMINS | 9022896 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| CUMMINS | 101855 | LUBE FILTER, CARTRIDGE |