24,41 €
Hay existencias
| Peso | 0,74 kg |
|---|---|
| Efficiency Beta 20 | 4 MICRON |
| Atributos | |
|---|---|
| Efficiency Beta 20 | 4 micron |
| Outer Diameter | 130 mm |
| Length | 162 mm |
| Gasket OD | 27 mm |
| Gasket ID | 16 mm |
| Efficiency Beta 75 | 5 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 4548-12, JIS D 1611 |
| Media Type | Cellulose |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Style | Cartridge |
| Primary Application | MITSUBISHI ME054238 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| HYUNDAI | 2634584001 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| HYUNDAI | 2.634584001E9 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| HYUNDAI | 2634584001 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| HYUNDAI | 2.634584001E9 | LUBE FILTER, CARTRIDGE |