6,68 €
Hay existencias
| Peso | 0,4309 kg |
|---|---|
| Primary Application | BOBCAT 6678233 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 93 mm |
| Thread Size | 3/4-16 UN |
| Length | 93 mm |
| Gasket OD | 72 mm |
| Gasket ID | 62 mm |
| Efficiency 99% | 40 micron |
| Anti-Drainback Valve | Yes |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.38 bar |
| Bypass Valve Setting HR | 1.93 bar |
| Media Type | Cellulose |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | BOBCAT 6678233 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| KUBOTA | 6678233 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KUBOTA | 6678233 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CATERPILLAR | 3776969 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CATERPILLAR | 3776969 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KUBOTA | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| KUBOTA | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| KUBOTA | 1C02032434 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KUBOTA | 1C02032434 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |