5,69 €
Hay existencias
| Peso | 0,272 kg |
|---|---|
| Primary Application | KUBOTA 1584132431 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 80 mm |
| Thread Size | M20 x 1.5 |
| Length | 91 mm |
| Gasket OD | 64 mm |
| Gasket ID | 57 mm |
| Efficiency 99% | 40 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 4572 |
| Anti-Drainback Valve | Yes |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 0.8 bar |
| Bypass Valve Setting HR | 1 bar |
| Collapse Burst | 5.2 bar |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | KUBOTA 1584132431 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| ISUZU | 8944304111 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| ISUZU | 8944304111 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KUBOTA | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 381457A1 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |||
| P550726 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| MITSUBISHI | MD136790 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| ISUZU | 4294841 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KOMATSU | YM11966035150 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 8944567411 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| KUBOTA | HH15232432 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KUBOTA | HH15232432 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| YANMAR | 11966035150 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| YANMAR | YM11966035150 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KOMATSU | 11966035150 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 1584132431 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 1584132431 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| KUBOTA | W21ESO1520 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |