14,60 €
Hay existencias
| Peso | 1,27 kg |
|---|---|
| Primary Application | SCANIA 1117285 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 108 mm |
| Thread Size | 1 1/8-16 UN |
| Length | 260 mm |
| Gasket OD | 104 mm |
| Gasket ID | 93 mm |
| Efficiency 50% | 22 micron |
| Efficiency 99% | 40 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 16889 |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting HR | 2.5 bar |
| Media Type | Cellulose |
| Collapse Burst | 10 bar |
| Flow Direction | Outside-In |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | SCANIA 1117285 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| SCANIA | 1347726 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| SCANIA | 1347726 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| SCANIA | 1117285 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| SCANIA | 1117285 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| SCANIA | 2059778 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |