
30,62 €
Hay existencias
| Peso | 0,86 kg |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Atributos | |
|---|---|
| Efficiency 95% | 14 micron |
| Efficiency 50% | 7 micron |
| Outer Diameter | 96 mm |
| Thread Size | 1 1/8-16 UN |
| Length | 144 mm |
| Gasket OD | 72 mm |
| Gasket ID | 62 mm |
| Efficiency Beta 200 | 18 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 16889 |
| Collapse Burst | 15 bar |
| Flow Direction | Standard |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| VOLVO | 20801559 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| VOLVO | 20801559 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| VOLVO | 14750657 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON |