15,26 €
Hay existencias
| Peso | 0,5035 kg |
|---|---|
| Primary Application | CUMMINS 3318157 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 94 mm |
| Thread Size | 11/16-16 UN |
| Length | 107 mm |
| Gasket OD | 72 mm |
| Gasket ID | 62 mm |
| Efficiency 99% | 50 micron |
| Efficiency Test Std | SAE J1985 |
| Style | Spin-On |
| Brand | SCA+™ |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Primary Application | CUMMINS 3318157 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CUMMINS | 3300721 | COOLANT FILTER, SPIN-ON SCA PLUS | |
| CUMMINS | 3300721 | COOLANT FILTER, SPIN-ON SCA PLUS | |
| 303448177 | COOLANT FILTER, SPIN-ON SCA PLUS | ||
| AGCO | 303448177 | COOLANT FILTER, SPIN-ON SCA PLUS | |
| CUMMINS | BG1X9J155BA | COOLANT FILTER, SPIN-ON SCA PLUS | |
| CUMMINS | TN4121099 | COOLANT FILTER, SPIN-ON |