44,61 €
Hay existencias
| Peso | 0,2291 kg |
|---|---|
| Outer Diameter | 149.86 MM |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 72.89 mm |
| Inner Diameter | 29.97 mm |
| Length | 214.38 mm |
| Efficiency Beta 2 | 25 micron |
| Collapse Burst | 3.4 bar |
| Media Type | Cellulose |
| Style | Cartridge |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| 557826 | TRANSMISSION FILTER, CARTRIDGE | ||
| TRANSMISSION FILTER, CARTRIDGE | |||
| DETROIT DIESEL | 5578261 | TRANSMISSION FILTER, CARTRIDGE | |
| DETROIT DIESEL | 5578261 | TRANSMISSION FILTER, CARTRIDGE |