30,70 €
Hay existencias
| Peso | 1,076 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 152.4 mm |
| Inner Diameter | 87.4 mm |
| Length | 216 mm |
| Efficiency Beta 2 | 17 micron |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Flow Direction | Standard |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CUMMINS | 9038953 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| DETROIT DIESEL | 9190077 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| DETROIT DIESEL | 9190077 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| DETROIT DIESEL | 9207229 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| DETROIT DIESEL | 9207229 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| DETROIT DIESEL | 9038953 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| 733017 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| 733017 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| DETROIT DIESEL | 5577827 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| DETROIT DIESEL | 5577827 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| BEDFORD | 9003531 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| DETROIT DIESEL | 9003531 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| DETROIT DIESEL | 9218675 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| LEYLAND | 9030931 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |||
| HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |||
| LP229 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| LP229 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE |