
21,10 €
Hay existencias
| Peso | 0,1497 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 64 mm |
| Inner Diameter | 27 mm |
| Length | 94 mm |
| Efficiency Beta 2 | 14 micron |
| Efficiency Beta 20 | 25 micron |
| Flow Direction | Standard |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| PERKINS | 321504 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| PERKINS | 321504 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| C5TZ3C602A | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |||
| C5TZ3C602A | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |||
| A18061 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| A18061 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE |