101,68 €
Hay existencias
| Peso | 2,0003 kg |
|---|---|
| Primary Application | CATERPILLAR 2492337 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 173.8 mm |
| Inner Diameter | 107.3 mm |
| Length | 225.6 mm |
| Gasket OD | 152.4 mm |
| Gasket ID | 107.4 mm |
| Overall Length | 228.6 mm |
| Efficiency Beta 200 | 18 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 23 micron |
| Collapse Burst | 10 bar |
| Flow Direction | Inside-Out |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | F |
| Primary Application | CATERPILLAR 2492337 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CATERPILLAR | 2492337 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| CATERPILLAR | 2492337 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE |