95,42 €
Hay existencias
| Peso | 1,58 kg |
|---|---|
| Media Type | Wire Mesh |
| Atributos | |
|---|---|
| Mesh Rating | 60 micron |
| Outer Diameter | 140 mm |
| Inner Diameter | 63.7 mm |
| Length | 400 mm |
| Efficiency Beta 2 | 60 micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.5 bar |
| Collapse Burst | 10 bar |
| Flow Direction | Outside-In |
| Style | Cartridge |
| Series | FIK |
| Media Type | Wire Mesh |
| Price Type | FH |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CATERPILLAR | P171583 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE |