36,79 €
Hay existencias
| Peso | 0,28 kg |
|---|---|
| Media Type | Wire Mesh |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 43 mm |
| Inner Diameter | 22 mm |
| Length | 177 mm |
| Efficiency Beta 2 | 30 micron |
| Collapse Burst | 20 bar |
| Flow Direction | Outside-In |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Wire Mesh |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| ISUZU | DM102F061 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| ISUZU | DM102F061 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE |