42,86 €
Hay existencias
| Peso | 1,93 kg |
|---|---|
| Primary Application | HILCO PL71810 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 152.4 mm |
| Inner Diameter | 66 mm |
| Length | 455.93 mm |
| Efficiency Beta 2 | 7 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 23 micron |
| Collapse Burst | 5.2 bar |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | FH |
| Primary Application | HILCO PL71810 |