42,59 €
Hay existencias
| Peso | 0,618 kg |
|---|---|
| Primary Application | PALL HC9600FUT8H |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 78.74 mm |
| Inner Diameter | 43.18 mm |
| Length | 203.96 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 23 micron |
| Collapse Burst | 13.8 bar |
| Style | Cartridge |
| Series | HPK03, FPK04, HPK04 |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Primary Application | PALL HC9600FUT8H |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| DEUTZ | 6005022975 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| JOHN DEERE | AL203060 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| JOHN DEERE | AL203060 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| JOHN DEERE | AL112936 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| JOHN DEERE | AL112936 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| JOHN DEERE | 6005022975 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE |