158,24 €
Hay existencias
| Peso | 4,765 kg |
|---|---|
| Media Type | Synthetic |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 188.98 mm |
| Inner Diameter | 123.45 mm |
| Length | 559 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 23 micron |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Style | Cartridge |
| Series | HRK10 |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| 7437000168 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE |