41,24 €
Hay existencias
| Peso | 0,1361 kg |
|---|---|
| Media Type | Synthetic |
| Atributos | |
|---|---|
| Seal Material | Viton |
| Outer Diameter | 45 mm |
| Inner Diameter | 24.4 mm |
| Overall Length | 112 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 5 micron |
| Collapse Burst | 17.2 bar |
| Style | Cartridge |
| Series | HPK02, W440, FPK02 |
| Brand | DT High-Performance |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |