
39,78 €
Hay existencias
| Peso | 0,2359 kg |
|---|---|
| Media Type | Synthetic |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 45 mm |
| Inner Diameter | 25.5 mm |
| Overall Length | 172 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 23 micron |
| Collapse Burst | 31 bar |
| Flow Direction | Outside-In |
| Style | Cartridge |
| Brand | DT High-Performance |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |