
97,77 €
Hay existencias
| Peso | 0,9571 kg |
|---|---|
| Media Type | Synthetic |
| Atributos | |
|---|---|
| Seal Material | Viton |
| Outer Diameter | 78.84 mm |
| Inner Diameter | 41.15 mm |
| Overall Length | 327.8 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 8 micron |
| Collapse Burst | 20 bar |
| Flow Direction | Outside-In |
| Style | Cartridge |
| Series | W061, FPK04, HPK04, W620 |
| Brand | DT High-Performance |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |