
77,50 €
Hay existencias
| Peso | 0,1814 kg |
|---|---|
| Media Type | Synthetic |
| Atributos | |
|---|---|
| Seal Material | Viton |
| Outer Diameter | 47.75 mm |
| Inner Diameter | 22.2 mm |
| Overall Length | 152.7 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 25 micron |
| Collapse Burst | 31 bar |
| Flow Direction | Outside-In |
| Style | Cartridge |
| Brand | DT High-Performance |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |