30,07 €
Hay existencias
| Peso | 0,8074 kg |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 93.5 mm |
| Thread Size | 2-16 UN |
| Length | 173 mm |
| Gasket OD | 70 mm |
| Gasket ID | 62 mm |
| Efficiency Beta 2 | 6 micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 2.6 bar |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| 1315621 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| DOOSAN | 247052 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| CUMMINS | 247052 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| 1315621 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON |