50,47 €
Hay existencias
| Peso | 0,8958 kg |
|---|---|
| Media Type | Synthetic |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 97 mm |
| Thread Size | 1 3/8-12 UN |
| Length | 151.64 mm |
| Gasket OD | 70 mm |
| Gasket ID | 63 mm |
| Efficiency Beta 2 | 14 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 50 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 16889 |
| Flow Direction | Standard |
| Style | Spin-On |
| Series | HMK04/24 |
| Brand | Duramax® |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | F |