37,26 €
Hay existencias
| Peso | 0,9707 kg |
|---|---|
| Primary Application | CASE/CASE IH A165029 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 97 mm |
| Thread Size | 1 3/8-12 UN |
| Length | 151.7 mm |
| Gasket OD | 70 mm |
| Gasket ID | 63 mm |
| Efficiency Beta 2 | 4 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 11 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 16889 |
| Collapse Burst | 34.5 bar |
| Flow Direction | Standard |
| Style | Spin-On |
| Series | HMK04/24 |
| Brand | Duramax® |
| Media Type | Synteq XP |
| Price Type | F |
| Primary Application | CASE/CASE IH A165029 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| SISU | 5006793 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| PERKINS | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| CASE/CASE IH | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| CATERPILLAR | 0005784640 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CATERPILLAR | 0005784640 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| VALMET | 5006793 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| JOHN DEERE | 9700810 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| JOHN DEERE | 9700810 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| KUBOTA | A165029 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| 67581001 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX |