3.755,86 €
Hay existencias
| Primary Application | BULK FILTRATION |
|---|
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 228.6 mm |
| Inlet Diameter | 97 mm |
| Outlet Diameter | 97 mm |
| Filter-to-Head Thread | 1 3/4-12 UN |
| Overall Length | 600 mm |
| Thread Size | 1 3/4-12 UN |
| Length | 600 mm |
| Inlet Diameter | 97 mm |
| Outlet Diameter | 97 mm |
| Flange Diameter | 228.6 mm |
| Primary Application | BULK FILTRATION |