242,20 €
Hay existencias
| Peso | 1,8393 kg |
|---|---|
| Brand | TopSpin™ HD |
| Body Diameter Maximum | 287.1 MM |
| Atributos | |
|---|---|
| Height | 287.53 mm |
| Body Diameter Maximum | 287.1 mm |
| Outlet ID | 103.12 mm |
| Efficiency | 85 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011, SAE J726 |
| Rated Flow LR | 12.7 m³/min |
| Rated Flow HR | 22.6 m³/min |
| Restriction LR | 2.45 mbar |
| Restriction HR | 7.45 mbar |
| Brand | TopSpin™ HD |
| Price Type | H |