111,98 €
Hay existencias
| Peso | 3 kg |
|---|---|
| Number of Bolt Holes | 12 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 174.8 mm |
| Inner Diameter | 104.6 mm |
| Length | 317.5 mm |
| Flange Diameter | 300 mm |
| Bolt Hole Diameter | 14 mm |
| Bolt Hole Circle Diameter | 266 mm |
| Number of Bolt Holes | 12 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| 2901007800 | AIR OIL SEPARATOR | ||
| 2901007800 | AIR OIL SEPARATOR | ||
| 1613243300 | AIR OIL SEPARATOR | ||
| 1613243300 | AIR OIL SEPARATOR | ||
| DEUTZ | 29890045 | AIR OIL SEPARATOR | |
| DEUTZ | 29890045 | AIR OIL SEPARATOR |