186,45 €
Hay existencias
MUFFLER, ROUND STYLE 1
| Peso | 4,7899 kg |
|---|---|
| Style | Style 1 |
| Inlet Diameter | 63.5 MM |
| Outlet Diameter | 63.5 MM |
| Body Diameter Maximum | 165 MM |
| Atributos | |
|---|---|
| Flow Direction | Inlet-Outlet |
| Inlet Diameter | 63.5 mm |
| Outlet Diameter | 63.5 mm |
| Body Diameter Maximum | 165 mm |
| Body Length | 450.85 mm |
| Overall Length | 609.6 mm |
| Rated Flow LR | 12.5 m³/min |
| Rated Flow MR | 17.3 m³/min |
| Rated Flow HR | 17.3 m³/min |
| Back Pressure Low-Range | 25 mm Hg |
| Back Pressure Mid-Range | 51 mm Hg |
| Back Pressure High-Range | 76 mm Hg |
| Attenuation LR | 12 dBA |
| Attenuation HR | 18 dBA |
| Style | Style 1 |
| Price Type | E |