404,17 €
Hay existencias
| Peso | 9,4551 kg |
|---|---|
| Style | Style 6 |
| Inlet Diameter | 102 MM |
| Outlet Diameter | 102 MM |
| Body Diameter Maximum | 254 MM |
| Atributos | |
|---|---|
| Flow Direction | Inlet-Outlet |
| Inlet Diameter | 102 mm |
| Outlet Diameter | 102 mm |
| Body Diameter Maximum | 254 mm |
| Body Length | 596.9 mm |
| Overall Length | 666.5 mm |
| Rated Flow LR | 40 m³/min |
| Rated Flow MR | 44.4 m³/min |
| Rated Flow HR | 56.6 m³/min |
| Back Pressure Low-Range | 25 mm Hg |
| Back Pressure Mid-Range | 51 mm Hg |
| Back Pressure High-Range | 76 mm Hg |
| Attenuation LR | 12 dBA |
| Attenuation HR | 18 dBA |
| Inlet Clock Position | 6:00 |
| Outlet Clock Position | 12:00 |
| Style | Style 6 |
| Price Type | E |