127,79 €
Hay existencias
| Peso | 2,2838 kg |
|---|---|
| Brand | Cycloflow™ |
| Atributos | |
|---|---|
| Inlet Diameter | 76.2 mm |
| Outlet Diameter | 76.2 mm |
| Body Diameter Maximum | 180 mm |
| Body Length | 330.4 mm |
| Overall Length | 407.9 mm |
| Rated Flow LR | 4.4 m³/min |
| Rated Flow MR | 5.2 m³/min |
| Rated Flow HR | 5.9 m³/min |
| Restriction LR | 14.91 mbar |
| Restriction MR | 19.91 mbar |
| Restriction HR | 24.91 mbar |
| Family | FKB |
| Brand | Cycloflow™ |
| Price Type | H |