54,47 €
Hay existencias
| Peso | 0,649 kg |
|---|---|
| Brand | RadialSeal™ |
| Inlet Diameter | 44.5 MM |
| outlet-diameter | 44 |
| body-diameter-maximum | 122 |
| Atributos | |
|---|---|
| Inlet Diameter | 44.5 mm |
| Outlet Diameter | 44.5 mm |
| Body Diameter Maximum | 122 mm |
| Body Length | 139.5 mm |
| Overall Length | 234 mm |
| Rated Flow LR | 1.3 m³/min |
| Rated Flow MR | 1.7 m³/min |
| Restriction LR | 9.81 mbar |
| Restriction MR | 19.61 mbar |
| Style | Radialseal |
| Family | FPG |
| Brand | RadialSeal™ |