76,31 €
Hay existencias
| Peso | 1,099 kg |
|---|---|
| Primary Application | HAVAM HD2900 |
| Inlet Diameter | 51 MM |
| outlet-diameter | 51 |
| body-diameter-maximum | 146 |
| Atributos | |
|---|---|
| Inlet Diameter | 51 mm |
| Outlet Diameter | 51 mm |
| Body Diameter Maximum | 146 mm |
| Body Length | 230 mm |
| Overall Length | 344 mm |
| Rated Flow LR | 1.7 m³/min |
| Rated Flow MR | 2.5 m³/min |
| Rated Flow HR | 3.2 m³/min |
| Restriction LR | 9.81 mbar |
| Restriction MR | 19.61 mbar |
| Restriction HR | 29.42 mbar |
| Style | Radialseal |
| Family | FPG |
| Brand | RadialSeal™ |
| Primary Application | HAVAM HD2900 |