75,06 €
Hay existencias
| Peso | 1,2973 kg |
|---|---|
| Brand | RadialSeal™ |
| Inlet Diameter | 50.8 MM |
| Outlet Diameter | 50.8 MM |
| Body Diameter Maximum | 146 MM |
| Atributos | |
|---|---|
| Inlet Diameter | 50.8 mm |
| Outlet Diameter | 50.8 mm |
| Body Diameter Maximum | 146 mm |
| Body Length | 214.4 mm |
| Overall Length | 329.7 mm |
| Rated Flow LR | 1.8 m³/min |
| Rated Flow MR | 2.3 m³/min |
| Rated Flow HR | 2.6 m³/min |
| Restriction LR | 14.91 mbar |
| Restriction MR | 19.91 mbar |
| Restriction HR | 24.91 mbar |
| Style | Radialseal |
| Family | FPG |
| Brand | RadialSeal™ |
| Price Type | H |